EN DE

Ostatní poradenství

  • OSTATNÍ DANĚ. PROXY samozřejmě poskytuje poradenství i v oblasti ostatních daní, zejména v oblasti daně z nemovitých věcí, daně z nabytí nemovitých věcí, daně spotřební a poradenství v oblasti správy daní.
  • DUE DILIGENCE. Pro zahraniční klienty, vstupující na český trh, případně pro české subjekty rozšiřující svoji činnost v České republice, nabízíme zpracování tzv. due diligence cílových podniků, o něž mají zájem. Due diligence propojuje služby auditu, účetní kontroly i posouzení daňových rizik cílového objektu.
  • MEZINÁRODNÍ PORADENSTVÍ. Veškeré naše poradenství a služby propojujeme s mezinárodním zázemím, které nám členství v HLB umožňuje. Na některých projektech daňového poradenství, stanoviscích k daňovým kauzám, zdaňování zahraničních osob, due diligence, transformacích apod. spolupracujeme s ostatními partnerskými kancelářemi HLB.
  • PŘEMĚNY. K našim službám samozřejmě patří i poradenství v oblasti přeměn společností, zejména v otázkách fúzí, rozdělení, odštěpení, změn právní formy; a dále také v oblasti prodeje podniku nebo vkladu podniku apod.
  • LIKVIDACE. Nedílnou součástí života firmy je i případné ukončení její činnosti. PROXY provede své klienty celým procesem likvidace, včetně případného poskytnutí sídla společnosti v průběhu likvidace a zajištění funkce likvidátora. Provedeme veškeré nutné účetní a daňové kroky od vstupu do likvidace až po výmaz z obchodního rejstříku.
  • SPOLUPRÁCE. Při poskytování našich služeb zajistíme součinnost renomovaných právních kanceláří a znaleckých ústavů.
Napište nám