O nás

Společnost PROXY patří k předním poradenským kancelářím v České republice. PROXY, a. s., byla založena již v roce 1991 a poskytuje služby zejména daňového poradenství, finančního účetnictví, zpracování mzdové evidence, sestavování účetních závěrek a dalšího specializovaného poradenství. V roce 1994 rozšířila své služby i v kanceláři v Českých Budějovicích. Auditorská činnost byla od roku 1997 přesunuta do nově založené společnosti PROXY – AUDIT, s. r. o., která se věnuje výhradně auditorské činnosti a službám s auditem souvisejícím.

V obou společnostech PROXY pracuje v současné době přibližně 60 konzultantů v oblasti daňového práva, účetnictví a auditu. Významný počet našich odborníků vlastní osvědčení daňových poradců nebo auditorů. Činnost kanceláře v Českých Budějovicích pak zajišťuje 17 členný tým našich kolegů.

PROXY byla od počátku své existence orientována nejen na český trh, ale taktéž na zahraniční investory vstupující počátkem 90. let na náš trh. Od té doby jsou našimi převažujícími zákazníky dceřiné společnosti zahraničních firem působících v České republice. K podpoře kvalifikovaného poradenství pro mezinárodní klientelu se PROXY stala součástí mezinárodní asociace poradenských firem HLB se sídlem v Londýně. Naši odborníci se proto domluví i v anglickém, německém a ruském jazyce.

Naše kompetence, spolehlivost, rychlost, pružnost a orientace na zákazníka jsou základními pilíři našeho úspěchu.

Mezinárodní networking

HLB International byla založena v roce 1969 jako celosvětová síť nezávislých profesionálních účetních a poradenských firem. Tato asociace je aktivní ve více než 120 zemích, zahrnuje celkem 2.200 partnerů a přes 15.000 zaměstnanců ve více než 500 kancelářích. Členské firmy poskytují klientům služby v oblasti auditu, daní, účetnictví a finančního managementu.

Za více než 40 let od založení členové HLB International rozvinuli rozsáhlou paletu služeb a získali značné znalosti pro poskytování služeb nadnárodním společnostem napříč celým industriálním sektorem. Členové HLB si vybudovali silnou reputaci na svých lokálních trzích a současně propojili místní znalosti se silnou mezinárodní způsobilostí. To znamená, že nadnárodní klienti obdrží od členů HLB včasný a úzce koordinovaný kvalitní servis služeb, bez ohledu na velikost klienta či zakázky nebo lokalitu.

HLB PROXY od svého založení poskytují své služby převážně pro zahraniční klientelu, dceřiné společnosti mezinárodních koncernů v České republice, organizační složky a vyslané zahraniční pracovníky do České republiky. Naopak v posledních letech se rozvíjejí české firmy a organizace, které expandují do zahraničí. Naše společnost proto potřebuje takové mezinárodní zázemí, které jí umožní spolupráci na mezinárodních projektech zdaňování a daňového plánování, účetnictví a auditu pro mezinárodní koncerny, výměnu informací a poskytování služeb společným klientům. Proto se PROXY v roce 2005 stala členem HLB International.

 

HLB International
Executive Office
21 Ebury Street
London SW1W 0LD
UK

Telephone +44 (0)20 7881 1100
Fax +44 (0)20 7881 1109
Website: www.hlbi.com

 

Mgr. Ing. Josef Faic

Je členem dozorčí rady PROXY, a.s., daňovým poradcem (2001), právníkem (2001), auditorem (2004), členem European VAT Club a Tax Partnerem v PROXY, a.s. Hovoří německy a anglicky.

Ing. Ladislav Dědeček

Je předsedou představenstva PROXY, a.s., daňovým poradcem (1994), auditorem (1997) a Managing Partnerem v PROXY, a.s. Hovoří anglicky, německy a rusky.

Ing. Šárka Adámková

Je členkou představenstva PROXY, a.s., daňovou poradkyní (1993), auditorkou (1995) a Audit Partnerkou v PROXY – AUDIT, s.r.o. Hovoří německy.

Ing. Jaroslav Havelka

Je jednatelem a partnerem společnosti PROXY – AUDIT, s.r.o., auditu se aktivně věnuje od roku 2001 a v roce 2006 byl zapsán do seznamu auditorů. Ve své praxi se mimo  provádění auditorských služeb zaměřuje i na metodiku auditu a vedení elektronického auditorského spisu. Zároveň je lektorem přípravných kurzů pořádaných Komorou auditorů České republiky. Je členem výboru pro správu profese Komory auditorů. Hovoří anglicky.

Ing. Ditta Hlaváčková

Je členkou představenstva PROXY, a.s., členkou European VAT Club, daňovou poradkyní (1999) a Tax Partnerkou v PROXY, a.s. – kancelář v Českých Budějovicích. Hovoří anglicky a německy.

Ing. Miroslav Mrázek

Je předsedou dozorčí rady v PROXY, a.s., daňovým poradcem (1993), auditorem (1995) a Tax Partnerem v PROXY, a.s. – kancelář v Českých Budějovicích. Hovoří německy.

TAX FRESH
TAX FRESH

Magazín

TAX FRESH

Aktuální číslo

Přečíst si
Podnikání v České republice
Podnikání v České republice

Brožura

Podnikání v České republice

Přečíst si
NENAŠLI JSTE potřebné informace?
Zeptejte se nás