Novinky / Akce

1. 3. 2016

PROXY slaví 25. výročí založení

V letošním roce uplyne 25 let od založení poradenské kanceláře Proxy, a.s.
25. 1. 2016

Důležité upozornění v souvislosti s daní z nemovitých věcí na rok 2016

I když vaše společnost v průběhu roku 2015 nenabyla ani neprodala dosavadní pozemky a stavby, tak přesto můžete mít povinnost daňové přiznání na rok 2016 podat z důvodu změny zákona o dani z nemovitých věcí od 1.1.2016
30. 11. 2015

Ověřování výročních zpráv

Změny českých předpisů, které považujeme za významné v souvislosti s auditem účetním závěrky za rok 2015.
17. 7. 2014

Česko bude mít tři sazby DPH

Sněmovna dnes v prvním čtení podpořila vládní návrh, aby od příštího roku platila nová snížená sazba daně z přidané hodnoty. Sazba bude desetiprocentní a vztahovat se má na knihy, léky a kojeneckou výživu.
19. 6. 2014

Soudní dvůr EU: Česká úprava mezinárodního pronájmu zaměstnanců je diskriminační

Část českého zákona o dani z příjmu, která upravuje způsob výběru daně z příjmů u zaměstnanců pronajatých firmě pracovní agenturou, je v rozporu s právem Evropské unie o volném pohybu osob a je diskriminační.
Mgr. Ing. Josef Faic

Je členem dozorčí rady PROXY, a.s., daňovým poradcem (2001), právníkem (2001), auditorem (2004), členem European VAT Club a Tax Partnerem v PROXY, a.s. Hovoří německy a anglicky.

Ing. Ladislav Dědeček

Je předsedou představenstva PROXY, a.s., daňovým poradcem (1994), auditorem (1997) a Managing Partnerem v PROXY, a.s. Hovoří anglicky, německy a rusky.

Ing. Šárka Adámková

Je členkou představenstva PROXY, a.s., daňovou poradkyní (1993), auditorkou (1995) a Audit Partnerkou v PROXY – AUDIT, s.r.o. Hovoří německy.

Ing. Jaroslav Havelka

Je jednatelem a partnerem společnosti PROXY – AUDIT, s.r.o., auditu se aktivně věnuje od roku 2001 a v roce 2006 byl zapsán do seznamu auditorů. Ve své praxi se mimo  provádění auditorských služeb zaměřuje i na metodiku auditu a vedení elektronického auditorského spisu. Zároveň je lektorem přípravných kurzů pořádaných Komorou auditorů České republiky. Je členem výboru pro správu profese Komory auditorů. Hovoří anglicky.

Ing. Ditta Hlaváčková

Je členkou představenstva PROXY, a.s., členkou European VAT Club, daňovou poradkyní (1999) a Tax Partnerkou v PROXY, a.s. – kancelář v Českých Budějovicích. Hovoří anglicky a německy.

Ing. Miroslav Mrázek

Je předsedou dozorčí rady v PROXY, a.s., daňovým poradcem (1993), auditorem (1995) a Tax Partnerem v PROXY, a.s. – kancelář v Českých Budějovicích. Hovoří německy.

TAX FRESH
TAX FRESH

Magazín

TAX FRESH

Aktuální číslo

Přečíst si
Podnikání v České republice
Podnikání v České republice

Brožura

Podnikání v České republice

Přečíst si
NENAŠLI JSTE potřebné informace?
Zeptejte se nás